Shilajit – bylinka proti stárnutí

"Shilajit-1 (1)" by Chirag jindal - Own work. Licensed under CC BY-SA 3.0 via Commons - https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Shilajit-1_(1).jpg#/media/File:Shilajit-1_(1).jpg

Shilajit se používá k obecnému posílení organismu, proti stárnutí, ke stabilizaci cukru v krvi, posílení libida, hojení drobných poranění a mnoha dalším věcem a to je důvod, proč je považována za jednu z nejprospěšnějších léčivých rostlin.

Je také používána pro léčbu nemocí močového ústrojí, zlepšení mozkové funkce, lepší srůstání kostí, léčbu ledvin, posílení imunitního systému, proti artritidě, hypertenzi, obezitě a mnoha dalším potížím.Rostlina shilajit (v sanskrtu SILADŽIT)

Co Siladžit obsahuje?

Siladžit je komplex, nicméně naprosto přírodní směs minerálu živých i neživých složek. Obsahuje hliník, antimon, vápník, kobalt, měď, železo, lithium, hořčík, mangan, molybden, fosfor, křemen, sodík, stroncium, zinek, mastné kyseliny, kyselinu benzoovou, kyselina tříslová, pryskyřice, vosk, lep, albuminoidy, glykosidy.

Některé z těchto složek se velmi zřídka objevují v přírodní formě. V podstatě u některých složek není známo, že by existovaly v jakékoliv přírodní složce kromě v Siladžitu.

"Shilajit-1 (1)" by Chirag jindal - Own work. Licensed under CC BY-SA 3.0 via Commons - https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Shilajit-1_(1).jpg#/media/File:Shilajit-1_(1).jpg
“Shilajit-1 (1)” by Chirag jindal – Own work. Licensed under CC BY-SA 3.0 via Commons – https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Shilajit-1_(1).jpg#/media/File:Shilajit-1_(1).jpg

Shilajit odbourává slabost a pomáhá tělu bojovat proti nemocem. Shilajit je vládcem hor a znamená v Sanskrtu: slabost. Je to účinný antioxidant, který pomáhá zpomalit pre-oxidační proces buněk, a proto pomáhá našemu tělu k dlouhověkosti. Shilajit se široce užívaná k přípravě ajurvédských léků a je považován za jednu z nejdůležitějších ingrediencí pro ajurvédský systém medicíny. Působí jako účinný antioxidant, který zpomaluje pre-oxidační proces buněk a tím zpomaluje stárnutí. Šhilajit je také známý jako shilajeet, fulvická kyselina, SILADŽIT, nebo Mumio Shilajit.

Shilajit proti stárnutí

Benefity shilajitu pro Vaše zdraví

  • Je to účinný lék proti artritidě, revmatické artritidě, osteoporóze, dně a ostatním podobným chorobám a také proti bolestem zad.
  • Shilajit je také protizánětlivý. Funguje podobně jako betamethasony a glucocortocoidy.
  • Napomáhá posílení nervového systému, a proto je velmi nápomocný při nervových onemocněních, jako je ochrnutí, hemiplegie a podobné. Používá se také při léčbě depresí, psychické zátěži, epilepsii a mentálních poruchách.
  • Pomáhá zvyšovat inteligenční stupeň a také zvyšuje koncentraci a tím podporuje schopnosti a dovednosti učení. Shilajit (Siladžit)je také účinná proti hemeroidům a souvisejícím problémům.
  • Napomáhá játrům správně fungovat a tím pomáhá správně vylučovat všechny šťávy a enzymy důležité pro správnou funkci metabolismu.

Podpůrný prostředek proti stárnutí

  • Pomáhá čistit krev díky jeho mikrobiální činnosti.
  • Pomáhá v budování přirozené obranyschopnosti organismu, proto je užitečný při přirozeném posílení Vašeho organismu.
  • Je velmi účinný při srdečních nemocech.
  • Je také účinný pro správné udržení krevního tlaku, napomáhá k navrácení do normálních hodnot.
  • Byl zjištěn pozitivní účinek při léčbě astmatu.

Comments

Napsat komentář

Your email address will not be published. Name and email are required