Krajka jako módní doplněk pro letošní jaro

Krajka dokáže dodat jakémukoli outfitu elegantní vzhled. Dá se také využít ke zkrášlení Vaší domácnosti, ať už v podobě ubrusů, záclon nebo přehozů na postele. Krajku lze použít různými způsoby k vytvoření zajímavého a krásného designu. Níže najdete pár typů, na jarní oblečení ozdobené krajkou.

Blůzky a halenky – Krajka na nařasené halence bude vypadat skvěle. Pro dokonalý vzhled ji můžete skombinovat s úzkými kalhotami. Černá krajka okolo krku barevné blůzce bude také vypadat neodolatelně. Halenka ozdobená krajkou na dolním okraji a na lemu rukávů je velmi působivá. Hladký, lesklý top překrytý krajkou je romantická kombinace. Blůzky s krajkami jsou vhodné pro mnoho příležitostí, pro rodinné oslavy, noční party, i pro rande s Vaším novým objevem. Můžete je nosit ale také do práce nebo jako příjemné oblečení do jakékoli společnosti.

Sukně – I sukním dodají krajky nový neotřelý vzhled. Krajkou vytvoříte hravý vzhled Vašich dlouhých, krátkých i středně dlouhých sukní. Vybírejte kontrastní barvy krajek a získáte tím zajímavý a roztomilý vzhled. Například můžete vyzkoušet černou krajku na bílou sukni. Nebo si vyberte třeba lila krajku pro Vaši růžovou sukni, uvidíte, že tyto dvě barvy se budou k sobě skvěle hodit.

Šaty – Použijte různé typy krajek na své šaty. Dejte si jen pozor na správnou kombinaci barev a materiálů. Pokud se Vám nepodaří sehnat vhodnou barvu krajky, můžete si ji velmi snadno do požadovaného odstínu obarvit sama v pohodlí svého domova.

Krajka na tílkách a topech – Krajka dodá Všemu tričku nebo topu krásný a ležérní vzhled. Můžete vyzkoušet třeba široké tričko s krajkovou ozdobou okolo krku a na spodním lemu. Mezi topy je velký výběr v nepřeberném množství krásných zářivých barev a příjemných materiálů. Tato trička může samozřejmě také využít jako spodní vrstvu pod Váš svetr během chladnějších jarních dnů.

Krajkové spodní prádlo – Asi každá žena ví, jak moc je přitažlivé a hezké krajkové spodní prádlo, ať už je z krajky ušité celé, z části, nebo jen s krajkovou ozdobou. Takovýmto prádlem zcela jistě potěšíte svého partnera a vy se v něm bude cítit skvěle.

Krajka je také neodmyslitelně spojena se svatebními šaty, kterým dodává pohádkový vzhled. Krajkou můžete ozdobit svůj kuchyňský stůl i jiný kuchyňský nábytek, vyrábějí se z ní krásné záclony a tím její využití bezpochyby nekončí. Vyberte si tedy módní krajku podle Vašeho vkusu a udělejte svůj dům a oblečení krásnějším.