Archiv rubriky: Módní bižuterie

šperky

Buďte in a zařaďte ke svému outfitu moderní doplňky

Šperky již od nepaměti představují doplňky, které pozvedají outfity na vyšší úroveň. Jejich styl a způsob nošení se rok od roku mění, co však mají společné? Vyplní prázdné místo v dekoltu, ozdobí pěkně lakované prsty na rukou i nohou. Šperky zkrátka nasadí pomyslnou korunu a dodají šmrnc vašemu vzhledu. Jaké vybrat pro letošní rok a jít […]

bižuterie

Co symbolizují jednotlivé barvy šperků?

Příště až se budete rozhodovat, jaký kousek šperku si na sebe vezmete, myslete na to jakou náladu a vlastnost by měl reprezentovat. Zde je několik informací, které se skrývají za jednotlivými barvami drahých kamenů.

bižuterie

Móda a víra: Kříže jako módní doplňky

Náhrdelníky s přívěšky křížů byly vždycky součástí klasických šperků a dodávaly lesk a přitažlivost nošenému oblečení. V poslední době jsme zaznamenali návrat k tomuto trendu, zdobit se náhrdelníky s kříži.

bižuterie

Jaké šperky jsou v módě a jaké je lepší rovnou vyhodit?

Přemýšlely jste někdy, které kousky šperků byste měla nosit právě teď, které byste měly uložit ve šperkovnici a které radši rovnou vyhodit? Potom jsme tu pro Vás, abychom Vám poradili, co je právě žhavým módním hitem ve světě módy se šperky.

bižuterie

Náušnice podle tvaru obličeje

Existuje malá část žen, které mají dokonalý tvar obličeje, mnoho žen můžu zvažovat změnu svého účesu, aby vypadali skvěle. Nicméně udělat si vlasy může trvat pěkně dlouho a někdy může být výsledný vzhled katastrofou. Věříte ale, že existují náušnice, které mohou lichotit Vašemu tvaru obličeje?