Buďte in a zařaďte ke svému outfitu moderní doplňky

Šperky již od nepaměti představují doplňky, které pozvedají outfity na vyšší úroveň. Jejich styl a způsob nošení se rok od roku mění, co však mají společné? Vyplní prázdné místo v dekoltu, ozdobí pěkně lakované prsty na rukou i nohou. Šperky zkrátka nasadí pomyslnou korunu a dodají šmrnc vašemu vzhledu. Jaké vybrat pro letošní rok a jít s dobou?

Méně někdy není více

Každá moderní žena sleduje nejen módní oděv a obuv pro danou sezónu, ale také trendy ve špercích. V posledních letech byly moderní lehké jemné šperky, které se nenápadně třpytily v uších a na krku. S příchodem letošního roku se však mnohé mění. Čím větší a okázalejší šperk vás bude zdobit, tím více in budete. Odložte vše malé a nenápadné, na řadu přichází maximalismus.

Šperky poutající pozornost

Spojení mnoha barev a velkých rozměrů – to je hit letošního léta a celkově roku 2022. Pokud jste si v minulých letech oblíbily tzv. chokery, které poměrně brzo vyšly z módy, nyní jsou zpět. Nedržte se při zemi upnutím tenkého pásku kolem krku. Zvolte robustní, který dokonale obepne krk. Hitem léta budou kromě známých chokerů také vrstvené náhrdelníky, které opticky prodlouží váš krk.

Iniciály a znamení zvěrokruhu

Oblíbená písmena formou přívěšků, která představují iniciály nebo znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodily. I těmito doplňky moderně ozvláštníte svůj look v roce 2022.

Perly symbolizující sebelásku

Trendy, na které se klade důraz ve společnosti, se překlápí také do módy. O perlách se říká, že symbolizují sebelásku, darované perly prý navíc nosí štěstí. Milovanou ženu ve svém okolí perlovým náhrdelníkem jistě potěšíte, navíc jím získá padnoucí kousek do své šperkovnice.

Robustní náušnice a vintage prsteny

 Také uši budou nejčastěji zdobeny velkými tvary různých barev a materiálů. Mohou to být blyštivé kameny, velké kruhy nebo spleť různých plíšků či korálků. Prsteny se vrátíme trochu do minulosti. Poptávané budou především elegantní prsteny s královským vzhledem a pečetí.

Tip na závěr: V oblasti obličeje a krku si vyberte nejlépe jeden dominantní šperk, který podtrhne váš vzhled a dodá obličeji jiskru. Pokud jste připnuly pozornost poutající náhrdelník, zvolte jemné náušnice a naopak.