Kalhotky a jejich variace

Věřte tomu nebo ne, ale lidé nosí spodní prádlo z mnoha různých důvodů. Někteří lidé to dělají hlavně proto, aby zakryli spodní část svého těla. Jiní zase nosí spodní prádlo hlavně proto, aby je udrželo v teple a pohodlí. Další ho mají jako módní záležitost. Spodní prádlo, ale může skutečně Vaše tělo udělat krásnější a přitažlivější. Dokonce může Vaše tělo vytvarovat přesně podle Vašeho přání.

Zde je malý přehled toho, jaké spodní prádlo si můžete vybrat:

Panty kalhotky – Velmi oblíbenou variantou jsou úzké bavlněné kalhotky, které vypadají spíš jen jako pruh látky. Jsou rovné od shora dolu. Lehce Vás tedy ušetří nechtěných viditelných švů pod oblečením. Toto módní spodní prádlo je příjemné na nošení a má propracovaný střih, který dostatečně zakrývá intimní partie těla a přitom poskytuje příjemný komfort a přitažlivý vzhled. Vyrábí se z lehce strečové bavlněné látky, je tedy perfektní pro každodenní nošení. Můžete si jej vzít pohodlně pod jakýkoli druh oblečení.

Tvarující kalhotky – K dostání jsou také nylonové kalhotky, které jsou vyrobeny z 92 % nylonu a 8 % elastenu. Tyto kalhotky jsou maximálně pohodlné a mírně upravují tvar Vašeho těla. Kalhotky s vysokým pasem vyrovnávají rozdíl mezi Vaším pasem a boky. Jsou k dostání v několika různých barvách, přicházejí v módních designech a jsou velmi odolné. Jsou hodně pružné a to je ten důvod, proč dobře padnou na tělo. Tyto kalhotky neodhalují tolik Vaše tělo a nepůsobí sexy dojmem. Můžete je ale nosit pod šaty nebo sukně, pokud budete chtít dosáhnout trochu štíhlejšího vzhledu.

Tanga – Další variantou, kterou můžete zvažovat, jsou tanga kalhotky. Je to opravdu malý kousek látky, odhalující Vaše tělo. Jsou tedy velmi provokativní a sexy. Tento typ spodního prádla je stylový, přitažlivý a hravý. Můžete si je vzít v noci, když budete chtít překvapit svého partnera. Jsou vhodné také pod krátké sukně a úzké kalhoty.

Náš tip: Na uskladnění spodního prádla se nejlépe hodí přehledné komody, ve kterých budete mít svoje prádlo pěkně srovnané a po ruce.

String tanga – Malou obměnou jsou string tanga. Na těchto kalhotkách už toho z látky mnoho nezbylo, jedná se totiž už jen o úzké proužky a tkaničky, které zakrývají jen opravdu malou část Vašeho těla. Jsou velmi sexy, ale samozřejmě komfort nošení je trochu menší. Vhodné jsou spíš pro speciální příležitosti, než pro každodenní nošení.

Bezešvé spodní prádlo – Pak je tu bezešvé spodní prádlo, které se vyrábí převážně z bavlny a materiálů příjemných na nošení. Tyto kalhotky byly původně vynalezeny pro sportovní účely, protože zajišťují maximální pohodlí a komfort. Postupem času se ale staly populární i v každodenním životě. A to zejména kvůli svému pohodlí a také protože nemají žádné švy, které by nevzhledně vykukovaly přes Vaše svrchní oblečení.

Různé typy spodního prádla se nosí pod různé typy oblečení. Mohou vylepšit tvar Vašeho těla, abyste vypadala štíhleji a přitažlivěji. Dokáží zakrýt nedostatky a zdůraznit přednosti. Vyberte si tedy to správné spodní prádlo právě pro Vás a získejte díky němu větší sebedůvěru.