Jaké šperky jsou v módě a jaké je lepší rovnou vyhodit?

Přemýšlely jste někdy, které kousky šperků byste měla nosit právě teď, které byste měly uložit ve šperkovnici a které radši rovnou vyhodit? Potom jsme tu pro Vás, abychom Vám poradili, co je právě žhavým módním hitem ve světě módy se šperky.

Náhrdelníky

Měla byste nosit velké, plné, robustní šperky s ručně vyrobenými kameny nebo s různými geometrickými tvary. Dlouhé perlové náhrdelníky, drobné korálky nebo zlaté a stříbrné řetězy jsou také velkým hitem právě teď. Stále jsou populární řetízky s přívěšky se jmenovkami, které dodávají více osobitý vzhled.

Měli byste si ponechat ročníkové a ručně vyráběné náhrdelníky s kameny Vašeho znamení, protože ty nikdy nevyjdou z módy. To je rozdíl mezi módními trendy a kousky, které si stále zachovávají svoji sílu a hodnotu. Také si ponechte klasické krátké perlové a korálkové náhrdelníky, které se jistě do módy vrátí a můžete je využít ke společenským šatům i v dnešní době.

Naopak měli byste odložit náhrdelníky, které se dají považovat za grunge nebo gotické. Zastaralé, ba starobylé kusy náhrdelníků už mají své dny slávy za sebou, jelikož byly nahrazeny více ženskými a jemnými tvary a jejich návrat na scénu už se nedá předpokládat.

Náušnice

Měla byste nosit malé kytičky s drobnými detaily, dodají Vám svěží bohémský vzhled. Velké kruhy zažívají také své znovuzrození a jsou akceptovatelné, jak v kancelářích tak i mimo ně.

Měla byste si ponechat malé kroužky, lehká peříčka a decentní kousky náušnic. Je více než jisté, že se na scénu vrátí během několika následujících let a Vy budete na tu dobu připravená a budete mít z čeho vybírat.

S klidným svědomím můžete vyhodit náušnice, které Vám sahají až po klíční kosti, protože ty už se do módy nikdy nevrátí a to hlavně proto, že nehezky zkreslují výstřih a tím pádem Vám ubírají na ženskosti a to by byla přeci škoda.

Náramky

Měla byste nosit velké náramky a vrstvit kroužky z přírodních látek a materiálů. Klasické stříbro nebo zlato se hodí ke všemu a z módy nikdy nevyjde. Náramkové hodiny jsou také velkým hitem pro tento rok.

Měla byste si ponechat náramky z perel a klasické černé náramky.

Vyhodit můžete náramky s ostny a špičáky.

Prstýnky

Měla byste nosit klasické koktejlové prstýnky a prsteny na více prstů.

Můžete si ponechat prsteny, které jsou malé a dají se nosit jako přívěšky na řetízku, to se vždy hodí a byla by škoda se jich zbavovat.

Vyhodit můžete prsteny s chybějícími kameny. Výměna kamene Vás totiž pravděpodobně vyjde dráž, než koupě nového prstenu.

Nyní máte přehled, co je dobré si ponechat a co ne a tudíž s klidným svědomím můžete udělat úklid ve své šperkovnici.