Móda a víra: Kříže jako módní doplňky

Náhrdelníky s přívěšky křížů byly vždycky součástí klasických šperků a dodávaly lesk a přitažlivost nošenému oblečení. V poslední době jsme zaznamenali návrat k tomuto trendu, zdobit se náhrdelníky s kříži.

Jsou jednoduché a krásné, k dostání jsou v celé řadě velikostí, materiálů, dizajnů a délek, takže není problém je sladit s tím kterým konkrétním outfitem.Pro běžné nošení volte křížky v malých velikostech ať už v stříbrných nebo zlatých tónech. Tyto řetízky s přívěšky mohou být nošeny v podstatě k jakémukoli oblečení na každodenní bázi.

Třeba i módní ikona Kate Moss byla nedávno spatřena s křížkem na krku a zlatými kroužky a to v ležérním oblečení, jako jsou džíny, obyčejné tričko a lehký svetřík. Také Heidi Montag ukazuje svoji víru nošením řetězu s křížem společně s lehkým topem a džínami při svém každodenním nošení.

Pro moderní pojetí přívěsků ve tvaru kříže zvolte řetízky nebo obruče v delší délce a s velkými tvary přívěsků. Vanessa Hudgens si nedávno pohrála se svým bohémským stylem a oblékla se do ležérních vrstev oblečení a k tomu si vzala dlouhý řetěz s velkým přívěskem ve tvaru kříže.

Dokonce i hvězda country hudby Toby Keith nosí velký kříž na pódiu při svých vystoupeních. Na první pohled je zřejmé, že tyto hvězdy mají naprosto odlišný styl oblékání, ale všechny sdílejí svoji lásku k tomuto klasickému kusu módního doplňku.

Pokud hledáte ozdobu pro Vaše večerní šaty, potom šáhněte po velkém kříži, zdobeném kamínky, ten se bude skvěle hodit pro tyto slavnostní příležitosti. Jennifer Aniston proslavila tento doplněk, když si ke svým černým saténovým šatům vzala velký kříž s kamínky a musíme říct, že v tom vypadala božsky i přes to, že všechno ostatní nechala naprosto přirozené, včetně účesu a make-upu. Díky velkému kříži na krku se stala středem pozornosti na tomto večírku.

Přívěsky ve tvaru kříže jsou stále skvělým a vyhledávaným dárkem pro naše blízké a přátele. Pokud necháte udělat rytinu s věnováním na zadní stranu přívěsku, tak pak se perfektně hodí jako dárek k narozeninám nebo jiným slavnostnějším příležitostem. Obdarovaný bude tímto praktickým dárkem potěšen a budu ho moci nosit po mnoho dalších let, protože tento klasický kousek šperku nikdy z módy zcela jistě nikdy nevyjde.