Dva dny jako ve snu. Wellness relax si rozhodně zasloužíte!

Potřebujete si odpočinout od všeho pracovního i mimopracovního shonu? Už jste si s partnerem či s partnerkou dlouho neudělali čas jen pro sebe? Užíváte si rádi plavání, saunování či masáže? Pak můžeme poradit jedině wellness víkend pro dva, který jde jednoduše sehnat během několika okamžiků na internetu!

Dva dny jako ve snu

Jen si to na chvíli představte. Přijedete na luxusní hotel, odhodíte do kouta hotelového pokoje s velikou postelí pro dva kufr, svlečete svršky, oblečete plavky, zabalíte se do měkoučkého bílého županu, nazujete měkké trepky a vydáte se vstříc bazénu, ze kterého jde vidět krásně upravené okolí. Zaplavete si a pak lehnete na lehátko a odpočíváte a kocháte se krásou, která je všude kolem. Až vás tento proces přestane bavit, prostě jen popojdete o kus dál do teploučké vířivky s možností sledování relaxačního videa se zvuky přírody. A pak? Saunový svět plný omamných relaxačních vůní, možnost nejrůznějších masáží, saunových rituálů, čajových rituálů a hlavně, hlavně žádný stres okolo!

Zážitky ve dvou

Víkendové pobyty pro dva jsou velmi oblíbené zejména pro pracovně vytížené páry. Zahodit stres a nechat všechny starosti před dveřmi hotelu, to je sen každého, kdo denně přepíná své nervy téměř k prasknutí! S firmou na zážitky, která na stránkách www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/ všechny tyto romantické pobyty nabízí, je pak zážitek a relaxace o to snadnější! Využít zde totiž jdou také poukázky, které zajisté dostáváte v práci jako benefit k platu. A to je jeden z důvodů, proč si pohodu a relax vybrat právě zde. Tolik možností na jednom místě totiž jen tak někde nenajdete… A když zrovna nebudete vyhledávat relax, můžete zde také najít zážitky jiného charakteru. Co třeba vehnat adrenalin do žil? Anebo ochutnat degustační menu od našich nejlepších kuchařů?

Náš tip: Půjčte si horské kolo a během rozmazlovacího víkendu se vydejte na projížďku, je to skvělé na psychiku.