Vyberte ten správný dárek k výročí svatby

Blíží se výročí Vaší svatby a ráda byste na tento významný den zavzpomínala v romantickém prostředí a potěšila tak krásným dárkem k výročí svatby Vašeho partnera? S Vaším manželem můžete prožít romantickou noc v korunách stromů. Večer posedíte u skleničky vína. Romantické prostředí v přírodě bez připojení k síti elektrické energie a vody Vám pomůže odpoutat se od jakéhokoliv každodenních starostí a užít si pouze přítomnost jeden druhého. Místo sledování televizních programů a surfování na internetu si můžete zahrát karty, domino, šachy či si společně popovídat. Před večeří si můžete dopřát procházku a vychutnat si tak krásné výhledy z Krkavčích skal na řeku Sázavu.

K oslavě výročí svatby můžete zvolit také degustační menu v Žižkovské věži. Restaurace Oblaca nabízí pochutnání si na moderní kuchyni připravené z domácích produktů. Restaurace v Žižkovské televizní věži poskytuje kouzelný výhled na metropoli hlavního města České republiky. U Firmy na zážitky můžete čerpat také inspiraci na dárky pro radost. Jen tak pro radost můžete Vašemu manželovi darovat masáž Asia Beauty pro muže. Taková masáž dopřeje obdarovanému zaslouženou relaxaci a vrátí mu opět ztracenou dobrou náladu. Každý muž již jako chlapec touží po řízení letadla. Jeho sen mu můžete splnit darováním poukazu s názvem Pilotem Airbusu A320. Nápady na dárky k narozeninám pro ženy můžete sbírat na webových stránkách firmy Allegrie www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny-k-narozeninam/.

Firma na zážitky Vám poradí, jaký vánoční dárek darovat Vaší mamince, sestře či nejlepší kamarádce nejen k narozeninám. K oblíbeným narozeninovým dárkům patří zábal z rozemletých mořských řas, kurz olejomalby technikou Bob Ross i degustace a pražení kávy.