Jízda ve Ferrari jako dárek k maturitě

Čas maturitních zkoušek je tu a s ním přichází nejen očekávání, zda vše dopadne tak, jak si Vy i Vaše dítěte přejete, ale také chvíle pro vybrání vhodné odměny za několika týdenní pílí a snahu při učení.

Jízda ve Ferrari jako odměna za maturitní vysvědčení

Maturita představuje pro mnohé dospívající čas, kdy se z dětí stanou samostatné dospělé osoby s profesní specializací. Rodiče si najednou uvědomí, že z jejich dětí skutečně vyrostli samostatní lidé, kteří jsou již zodpovědní sami za sebe. Maturitní ročník je často obdobím, kdy si musí Vaše děti odepřít nejeden večírek s kamarády či volné víkendové odpoledne, avšak tyto pro někoho strastiplné okamžiky v maturitní den střídá obrovská úleva a radost, že máme konečně toto náročné období za sebou. Rodiče a prarodiče se dmou pýchou a hledají vhodný dárek k tomuto životnímu milníku. Mladí muži jistě neopovrhnou možností projet se v moderním sportovním voze značky Ferrari. Právě jízda ve Ferrariumožňuje všem nadšencům rychlé jízdy prožít adrenalinový zážitek, na nějž budou ještě dlouho poté rádi vzpomínat. Ferrari 488 Spider je schopno z nulové rychlosti zrychlit za pouhé tři vteřiny na stovkovou rychlost.

Splňte Vašemu maturantovi sen projíďkou v BVP

Snem nejednoho muže je projížďka v tanku. Splnit tak můžete přání Vašeho syna při projížďce v obrněném transportéru BVP. Projížďka se bude konat po drsném terénu bývalého vojenského tankodromu. Akční jízdu zažijete nejen na místě řidiče, ale také jeho spolujezdce. Další tipy na dárky k maturitě, k narozeninám nebo jen tak pro radost najdete zde www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/. Nadšeni budete odjíždět z lázeňského pobytu s pivní kůrou pro dva či indické degustace v restauraci Zátiší. Chvíle romantiky můžete prožít při let balónem.

Náš tip: Je váš maturant spíše umělecky založený? Pořiďte mu sadu na malování podle čísel.