Jak nosit bílé kalhoty

Nic není tak těžké, jako nosit oblíbené bílé kalhoty uprostřed zimy. Pokud se jedná o kalhoty s odstínem bílé barvy, krémově bílé nebo v barvě slonové kosti můžete je celkem bez problémů nosit v průběhu celého roku.

Ale pokud se jedná o kalhoty zářivě bílé, potom je to podstatně složitější a obtížnější. Většina z nás se obecně řídí pravidlem, že nosí bílé oblečení jen během léta. Ale já si opravdu myslím, že můžeme tuto barvu nosit kdykoliv v roce bez ohledu na počasí, sezónu a dokonce i příležitost. Jejich nošení není nic proti ničemu. Bílé kalhoty by pouze měly být nošeny správným způsobem. To je vše, na čem záleží.

Vzhledem k tomu, že bílá barva je průsvitná a to zejména když se jedná o látku vyrobenou z bavlny nebo lnu, musí na to být brán ohled při jejich nošení. Důležité je také sladění s ostatním oblečením, botami a doplňky. Pokud se Vám to podaří, finální výsledek bude potom skvělý. Přemýšlejte o tom, jak je jednoduché bílé kalhoty skombinovat v podstatě s čímkoliv. Bílé kalhoty jsou v létě vlastně tím, čím jsou džíny po zbytek roku. Bohužel to ale není vždycky tak jednoduché, jak by se mohlo zdát.

Někteří lidé se prostě nestarají o to, co nosí a vyjdou mezi lidi v čemkoliv. Mít tmavé spodní prádlo pod bílými kalhotami ale opravdu není ani trochu přitažlivé a sexy. Proto je třeba se řídit základními pravidly a dbát na svůj vzhled. Co se spodního prádla týče, zůstaňte vždy u bílých barev a bez potisků. Pokud máte světlou pokožku, můžete si vzít tělové spodní prádlo, pokud jste tmavší typ, vezměte si světle hnědě – ale nikdy ne černé.

Zde je několik tipů:

Nikdy nenoste bílé kalhoty, pokud máte sebemenší pochybnosti o svojí postavě. Stejně jako černá barva zužuje, tak bílá způsobuje pravý opak.

Pokud nemáte dokonalou postavu a přesto si opravdu chcete obléknout bílé kalhoty, potom bílé úzké džíny budou pro Vás perfektní. Dokáží skvěle zúžit postavu. Co více si můžete přát?

Ujistěte se, na jaká místa kalhoty nosíte. Musíte si totiž být jistí tím, že Vaše bílé kalhoty zůstanou krásně bíle po celý den.

Noste je společně s topy v zářivých, výrazných barvách. Skvěle se budou také hodit různé náramky a doplňky, které celý model oživí.

Bílé kalhoty se dají velmi snadno nosit do kozaček, předejdete tak jejich zašpinění a budete vypadat atraktivně.