5 druhů oblečení, které pánové rádi nosí

Ženy a muži jsou co se týče oblékání rozhodně naprosto rozdílní. Žena si vybírá outfit i několik desítek minut. Muž je většinou rozhodnut během minuty. Žena se snaží sladit barvy, mužům bývá tato oblast často jedno. Ženy si mnohdy koupí menší oblečení, když jejich velikost není s tím, že do něj zhubnou. Pánové si oblečení jednoduše nekoupí, když na ně právě není. Rozdíl je i v oblíbeném oblečení žen a mužů. Co si pánové oblékají rádi a čím jim zaručeně uděláte radost?

Vzhůru mezi mikiny

Snad není na světě muž, který by si rád neoblékl mikinu. Ti, kdo si ji mohou dovolit vzít do práce a školy, ji tam směle a hojně nosí. Ti, kdo musí nosit formální oblečení, si pánské mikiny oblékají ve volném čase. A proč tomu tak je? Zahřejí, jsou příjemné, s kapucí dopřejí soukromí a dovedou udělat parádu, když jsou hezké a „sedí“.

Tepláky nejen na doma

Pánové rádi oblékají volné tepláky. Aktuálně je to také velmi moderní, takže vypadají cool i v případě, že se tak vydají na nákup, do parku nebo třeba na návštěvu. Mohou mít dolů lem, můžou být celé užší, ale moderní jsou i stažené dolů olivkou a jinak po celé délce volnější. Bez tepláků by pánové nemohli existovat. Alespoň na doma si je dopřeje každý.

Na ostro nebo v boxerkách

Mnoho mužů chodí doma „na ostro“. Minimálně tehdy, když jdou do postele. Ale mnoho jich má rádo pohodlí a volnost i po práci, proto si obléknou tepláky a pod ně nic. A když už chtějí mít spodní prádlo, nejčastěji sahají po kvalitních boxerkách. I vyznavačů trenýrek je dost, zato slipy jsou v nejmenší oblibě.

Ponožky ano v různých délkách

Také vašemu drahému trvalo, než si oblékl kotníkové ponožky? Pánské ponožky dlouho odolávaly a nejoblíbenější byly klasické v délce nad do půl lýtek. Dnes už ale pánové vzali na milost i ty nižší a rádi je nosí. Naboso chodí mnohem méně než ženy, a to ať už si obují jakoukoli obuv.

Bez trika ani ránu

Tričko si většina mužů oblékne denně. Někteří pod košili, někteří jako vrchní klasické oblečení, někteří v nich chodí spát a nemají pyžamo. Trika s krátkým rukávem jsou evergreenem, a když nevíte, co jim koupit, trikem s potiskem nikdy nic nezkazíte. Raději kupujte větší, než menší, aby bylo pohodlné (pokud nemá být upnuté na tělo).

Našli jste se v tomto seznamu, pánové? Dámy, souzní toto oblečení s vašim přítelem, manželem, synem nebo bratrem? V podstatě jsou všechny uvedené druhy oblečení možnosti, kterými pány obdarovat. Velmi pravděpodobně uspějete a přijde jim vhod.