Skvělé módní tipy pro podzim 2019

Čas letí jako splašený kůň. Ani se nenadějeme a po vytouženém létě zbude jen pár fotek z dovolené. Nastoupí podzim, který většina žen vnímá nelibě. Když si příroda usmyslí, donutí nás zahalit opálení, na kterém jsme v létě tak usilovně pracovaly. A co se týče podzimního šatníku, není tak nápaditý jako ten letní. Anebo ne? Dokážeme vám, že i v chladnějších měsících můžete na ulici zabodovat. Nejnovější trendy hrají do karet ženám, které preferují praktickou a zároveň hravou módu.

Barvy a vzory letošního podzimu

Podzimní období obvykle přeje zemitějším a přírodním tónům. V tomto směru nebude letošní podzim jiný – jako vždy můžete vsadit na libovolný odstín hnědé. Pokud vás přestala bavit, vyzkoušejte hořčicovou a oranžovou. V kurzu by měla být také neotřelá kombinace starorůžové a černé

Ženy preferující usedlejší styl oblékání pak volí smetanovou či bílou. Patříte-li do poslední zmíněné kategorie, nezapomeňte, že pod světlé kalhoty patří spodní prádlo stejné barvy. To může být stylové a zároveň- komfortní – sázkou na jistotu jsou ikonické kalhotky Calvin Klein i oblíbené kalhotky Tommy Hilfiger.

Bez ohledu na barvu outfit doplňte alespoň o jeden nápaditější prvek. Mohou to být boty, kabelka i šátek.

Do centra pozornosti se vrací kostkované vzory, jejichž variace budou vidění snad na všem. Na módní scénu se zároveň vrátí zvířecí potisky a drobnější květované vzory. Poletí luxusní materiály a odlesky všeho druhu.

Elegance a nesmrtelný denim

Překvapení se nekoná, i letošní podzim bude trendy denim. V těsném závěsu za džínovinou následuje umělá kůže. A když doplníte kalhoty volnějšího střihu basic tričkem, rozhodně zabodujete.

Z botníku vytáhněte obuv na nižším podpatku – včetně té bohatě zdobené. Naopak tam nechte odpočívat vysoké kozačky. Namísto nich se raději vydejte do ulic v kovbojských botkách.

Závěr patří nejoblíbenějšímu doplňku. Mezi kabelkami budou kralovat maxi psaníčka a aktovky. Nejvyšší čas si takovou pořídit!