Více krásy, méně přípravků

Přirozené rty, upravené vlasy, zvýrazněné oči a perfektní rty jsou základem módního světa krásy, bez těch by to prostě a jednoduše nešlo, ty jsou totiž její podstatou. Všechny chceme mít krásný vzhled, který vidíme na předváděcích molech, ale ne vždy víme jak nato, nebo třeba nemáme ty správné prostředky, které jsou pro jeho vytvoření potřeba.

V následujícím mini-kurzu přeskočíme nákup drahých výrobků, ale stále budete schopna docílit toho stejného výsledku, kdy na Vás budou koukat závistivé pohledy, díky Vašemu bezchybnému účesu a make-up. Většina z těchto rad obsahuje doma vyrobené přípravky, které mohou být využity k více účelům – takže jsou ideální, pokud Vás někdo přistihne nepřipravené nebo jen s minimem kosmetických přípravků.

Přirozené rty

• Překryjte rty jakýmkoli přípravkem v tělové barvě (ať už v tekuté nebo práškové podobě) nebo udělejte na horní i spodní ret několik teček korektorem a rozmažte ho po rtech. Ujistěte se, že jste přípravek nenanesla i do okolí rtů.

• Naneste průhledný lesk na rty pomocí štětečku nebo prstu. Použijte světle rů

Řasenka bez řasenky

• Vezměte si malé množství černé masti nebo vazelíny mezi ukazováček a palec a třete je, dokud neodstraníte všechny hrudky.

• Použitím ukazováčku naneste na řasy směrem od oka, nanesením masti na řasy vytvoříte stejný vzhled, jako kdybyste použila řasenku. Poznámka: Ujistěte se, že jste před tím nanesla veškerý oční make-up.

Barevné rty bez rtěnky

• Naneste na rty čirý lesk na rty

• Použitím prstu naneste zlehka růžové oční stíny nebo tvářenku na rty

• Pokud je to příliš nevýrazné, pomocí prstu, ne štětce na rty, naneste malé množství čirého lesku na povrch rtů

Jak vidíte, stačí málo, abyste vypadala krásně a upraveně, i když nemáte po ruce zrovna úplnou výbavu pro líčení.