Jak vytvořit sexy vlny a nezničit si vlasy?

Pravdou je, že všechny bychom chtěly mít krásně kudrnaté vlasy, ale jak udělat rovné vlasy vlnitými? Existuje několik metod, které budou zaručeně fungovat, ale musíte být připravena na skutečnost, že to dá celkem práci.

Příprava je prvním krokem, pokud hledáte odpověď na otázku, jak udělat z rovných vlasů kudrnaté

Je nutné začít umytím vlasů a následným použitím kondicionéru. Pokud víte, že půjdete další den brzy ven, měla byste si vlasy umýt již předchozí večer, protože dnes nevytváříme mokrý vzhled vlasů ale pouze sexy kudrliny. Jakmile jste hotová s mytím vlasů, důkladně je rozčešte velkým měkkým kartáčem, abyste se zbavila zamotaných konečků. Pokud chceme vytvořit z rovných vlasů kudrnaté, je důležité nemít žádné zacuchané vlasy, pokud toho nemůžete dosáhnout klasickým kartáčem, zkuste dětský, ten většinou funguje lépe, než ten pro dospělé.

Pro kadeřavý vzhled

Pokud chcete z rovných vlasů udělat kudrnaté přirozenou cestou, rozdělte si vlasy do čtyř rovnoměrných částí a následně vytvořte menší pramínky a upleťte z nich copánky. Vlasy u hlavy vysušte fénem, ale ostatní vlasy byste měla nechat uschnout přirozeně. Copánky na konci sepněte pinetami, aby si udrželi co nejdéle svůj tvar.

Pokud chcete mít vlasy kudrnaté, může Vám pomoci, že půjdete s copánky ven ať už na procházku nebo do školy či práce. To je nejlepší volba, protože čím déle máte copánky zapletené, tím více budou Vaše vlasy vlnité po jejich rozpletení. Můžete si také copánky uplést na noc a spát s nimi.

Následující ráno

Následující den odstraňte pinety. Jestliže jste se divila, jak je možné vytvořit z rovných vlasů vlnité, jakmile rozpletete copánky, bude odpověď jasná. Budete mít nádherně kudrnaté vlasy. Vlasy v žádném případě nerozčesávejte, tím byste celý efekt okamžitě pokazila. Pouze vlasy prohrábněte rukou a pak upravte do požadovaného účesu.

Další možnost, jak udělat z rovných vlasů kudrnaté

V případě že koukáte po jiném typu účesu, měla byste si vyhradit den nebo dva, kdy budete doma (to je z důvodu, že nebudete chtít, aby Vás takto “upravené” někdo viděl). Tato metoda Vás naučí trik, jak vytvořit z rovných vlasů kudrnaté. Začněte stejně jako v předchozím případě, ale po oddělení vlasů, je přetočte do spirály a vytvořte čtyři malé prameny. Ujistěte se, že budete mít prameny dostatečně dlouho smotány a to znamená, že s nimi budete spát celou noc.

Přeměňte rovné vlasy na kudrnaté

Ráno rozmotejte prameny a vlasy prsty pročísněte. Ve finále budete vypadat, jako byste měla trvalou. Pokud si chcete být jistá, že Vám kudrliny vydrží po celý den, tak použijte lak na vlas, který pomůže tvar zachovat.

Nyní víte, jak přírodní cestou udělat z rovných vlasů vlnité a můžete si být jistá, že si tímto způsobem vlasy nijak nepoškodíte a přesto to bude skvěle fungovat.