Přírodní krása

Vždy se musím pousmát, když kluci mluví o tom, že mají rády holky, které nenosí make-up nebo jsou naprosto přirozené. Většinou poukazují na celebrity, jako je Giselle, Blake Lively nebo Jessice Alba, které vypadají po celý čas bezchybně a přitom přirozeně, tudíž je pravdou, že bychom je mohli následovat.

Musím ale říct, že ti naši kluci jsou trochu neznalý. Oni totiž ani netuší, kolik námahy to stojí, aby vypadaly tyto hvězdy tak „přirozeně“. Nemají o tom ani páru.Vypadá to, že to zabírá trochu času? Ano. Ale výsledný efekt je parádní. Tak proč neokouzlit ty kluky jemnou krásou přirozené tváře? (Můžeme přeci tento mýtus nechat chvíli žít!) Pokud odcházím z domu, dodržuji pár následujících rad:

1. Nanesu si tónovací hydratační tekutou tvářenku… Pokud nemáte mnoho skvrn, které byste chtěla skrývat, nebo chcete-li mít podklad, který bude spíše neviditelný a jen Vás rozzáří, potom zvolte tónovací hydratační základ se zářivým efektem a minimálním pokrytím tváře. Tekutá tvářenka je také natolik jemná, že budete vypadat spíše jako byste právě dokončila každodenní trénink, než že máte na sobě make-up. Tedy ten nejpřirozenější odstín přitažlivé barvy.

2. …nebo může zvolit světlý pudr s bronzovým efektem. Pokud potřebujete mít podkladový make- up, potom používejte pravidelně svůj podkladový tekutý krém a světlý odstín pudru pro každodenní použití. Následně naneste super světlý bronzový pudr pro zdravý, opálený vzhled pleti.

3. Investujte do perfektní řasenky. Tři slova značí jeden skvělý produkt: Lancome Hypnose drama. Tu musíte mít, dámy. S dlouhými svěžími řasami nepotřebují Vaše oči nic moc dalšího. Stačí jen zapracovat na perfektních řasách…

4. Použijte lesk na rty nebo růž. Chcete jen zdůraznit Vaši přirozenou barvu rtů. Miluji tento přirozený a plný vzhled rtů a tyto výrobky používám neustále. Vyberte si takový přípravek, který bude jen o maličko tmavší než Vaše přirozená barva rtů. Obkreslete svoje rty přírodní růží, nechte chvíli zaschnout a následně naneste lesk pouze na horní ret. Budete tak vypadat více přirozeně a tedy i přitažlivě

5. Zvýrazněte svoje oči. Dokonalá řasenka je vše, co potřebujete. Pokud ale chcete ještě přidat jiskru a mladiství vzhled očím, naneste malé množství bílých třpytivých stínů k vnitřním koutkům. Nebo si pohrajte s růžovými stíny pro lehký nádech dívčí krásy.

Tyto typy Vám pomohou vypadat přirozeně a tedy i obstát u mužské populace, která tento vzhled preferuje. Budete vypadat neodolatelně!