Jak být opět v pohodě?

Necítíte se už delší dobu ve své kůži a ráda byste se dostala zase do psychické pohody? Nechejte se oddat ájurvédské masáži a udělejte si čas jen sama na sebe.

Kam na ájurvédskou masáž?

Tato hluboce relaxační a energetizující procedura přináší nejen pohlazení po duši, ale také skvělý zážitek. Ájurvédská masáž je považována za součást tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu zvaného „pančkarma“. Celý průběh ájurvédské masáže připomíná obřad, který si můžete vychutnat krok od kroku skutečně plnými doušky. Po této masáži se budete cítit odpočinutá a uvolněná. Budete mít pocit, jakoby Vám mávnutím kouzelného proutku všechny starosti zmizely z hlavy. Během ajurvédské masáže jsou z těla vytlačovány všechny škodlivé látky a současně se do těla dostává nová energie a obnovuje se životní síla. Pravidelnými masážemi lze docílit odstranění nespavosti, neurotických projevů, únavy i nevýkonnosti. Masáž je vhodná také pro všechny, kteří trpí úzkostlivými stavy, strachem či vyčerpáním.

Tajemství očisty organismu

Centrum trvalého zdraví Cordeus doporučuje tuto masáž kombinovat s očistou organismu. Ačkoliv si ještě dnes mnozí pod pojmem zdravá strava představí trýznivé hubnutí, opak je pravdou. Výživoví poradci Centra trvalého zdraví Cordeus velmi dobře vědí, že snížení hmotnosti lze docílit pouze vhodným příjmem potravin. Veškeré důležité informace o tomto výživovém programu najdete na webových stránkách Centra trvalého zdraví Cordeus www.cordeus.cz/sluzby/zdrava-vyziva-metabolic-balance/.

Prostřednictvím výživového programu Metabolic balance Vám bude sestaven jídelníček na míru tak, aby vyhovoval Vašemu metabolismu. Doplníte-li ajurvédskou masáž a výživový program Metabolic balance pravidelným pohybem, budete svěží jako rybička.