Buďte fit s jumpingem

Chodíte ráda ve volném čase cvičit a ráda zkoušíte nové sporty? Nechejte se zlákat k jumpingu a přijde si zacvičit do tělocvičny rehabilitačního centra Rehazone.

Najděte si čas na jumping

Při jumpingu Praha posílíte nejen svaly, ale získáte také dobrou náladu. Přitom to sportu je důležité vytrvalé skákání, které se provádí na malých trampolínách. Střídá rychlé sprinty, pomalejší skoky i silové prvky. Trápíte-li se svou váhou, pak je jumping tím správným sportem právě pro Vás. Při skákání procvičíte také hluboké zádové i břišní svaly a získáte návyk správného držení těla. Možná Vám na první pohled připadá, že je skákání na trampolín těžší než na pevné zemi, ale věřte, že si při tomto cvičení užijete spoustu zábavy. Navíc zatímco u aerobiku se musíte pokaždé učit náročné cvičící sestavy, což je náročné také pro paměť, u jumpingu tomu tak není. Ženy i muži, kteří si jumping již vyzkoušeli, si libují, že jim tento sport pomáhá jedinečně vyčistit hlavu od jakýchkoliv starostí. Po cvičení se cítí svěží a těší se na každou další lekci. Vyzkoušejte to také a věřte, že si užijete hodinu cvičení plnými doušky.

Zdravotní masáž Vám pomůže od bolestí zad i krční páteře

Do rehabilitačního centra Rehazone můžete přijít také v případě, jestliže Vás trápí Vaše zdravotní potíže s krční páteří nebo se zády. Kontaktní údaje na fyzioterapeuty najdete zde www.rehazone.cz. Fyzioterapeuti Vás s pomocí zdravotní masáže Praha pomohou zbavit Vašich zdravotních problémů. Zdravotní masáž je založena na kombinaci hloubkové i uvolňující masáže a fyzioterapeutických technik. Zkušení fyzioterapeuti zapojují při masáži i kombinaci masážních, vazivových, relaxačních a lymfodrenážních technik.